Obsługa szkody komunikacyjnej

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

📆 Codzienne wypłaty dla wszystkich aplikacji!,
💰 Stała kwota 14 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjobs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStore

Stłuczka czy wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie każdy wie jednak, że nie musi ona oznaczać długich godzin poświęconych na kontakt z ubezpieczycielem i dochodzenie swoich praw. Sprawdź, na czym polega obsługa szkody komunikacyjnej i dowiedz się, jak możesz na niej skorzystać!

Spis treści:

  1. Czym jest obsługa szkody komunikacyjnej?
  2. Dochodzenie roszczeń, czyli nie daj się oszukać
  3. Likwidacja szkody komunikacyjnej z Appjobs Work

Czym jest obsługa szkody komunikacyjnej?

Obsługa szkody komunikacyjnej to kompleksowa usługa obejmująca likwidację szkody i pełne wsparcie poszkodowanego. Likwidacja z kolei, to nic innego jak wszystkie działania mające na celu usunięcie szkód materialnych i niematerialnych, które odniosła osoba poszkodowana w ruchu drogowym. Dlaczego taka usługa jest przydatna? Głównie ze względu na oszczędność czasu w kontaktach z ubezpieczalnią czy dochodzeniu roszczeń. Za skorzystaniem z niej przemawia też jednak to, że dzięki niej, jeśli zostałeś poszkodowany, skorzystasz ze wszystkich przysługujących Ci praw. W jej zakres wchodzą także usługi takie samochód zastępczy na czas likwidacji, naprawy powypadkowe czy odkup zaniżonych odszkodowań.

Dochodzenie roszczeń, czyli nie daj się oszukać

Jeśli doznałeś szkody komunikacyjnej, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że z jej tytułu zaniżone odszkodowanie. Według statystyk, w Polsce zaniżanych jest aż do 90% wszystkich wypłacanych odszkodowań! Jak tego uniknąć? Najprostszy sposób to zgłoszenie się do profesjonalnej firmy zajmującej się likwidacją szkód. W ramach tej usługi świadczone są często dochodzenia roszczeń m.in. za uszkodzone pojazdy, mienie, uszczerbek na zdrowiu, a nawet przestój pojazdów zarobkowych. Taka usługa pozwoli Ci uzyskać należną dopłatę do odszkodowania bez żadnych zmartwień. Co ważne, do momentu otrzymania należnego wyrównania od ubezpieczyciela nie zapłacisz za nią ani grosza.

Miałeś stłuczkę lub wypadek? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w likwidacji szkód! Oferujemy m.in. profesjonalną, bezgotówkową obsługę szkód komunikacyjnych, dochodzenie oraz odkup roszczeń. Zaoszczędź sobie czasu i nerwów! 

Likwidacja szkody komunikacyjnej z Appjobs Work

W Appjobs zajmujemy się pełną obsługą kierowców i dostawców pracujących za pośrednictwem aplikacji takich jak Uber, UberEats, Glovo czy Bolt. Współpracujemy bezpośrednio z wszystkimi najpopularniejszymi platformami. Pomagamy zacząć pracę, wspieramy w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności i rozliczamy wynagrodzenia, dzięki czemu z nami możesz pracować niezależnie, bez własnej działalności gospodarczej. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego wchodzi w nią także likwidacja szkód komunikacyjnych. Korzystając z niej, nie ponosisz żadnych kosztów obsługi, nie musisz nawet wychodzić z domu! Zadzwoń! 

Dodaj komentarz

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close