Uber Eats

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

💰 Stała kwota 22 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,
📱 Unikalna apka mobilna, która pomoże Ci więcej zarabiać, a nie tylko pokaże umowy i rozliczenia!

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjibs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStoreUWAGA!

Aktualny opis jak zarejestrować się w Uber Eats przez Appjobs Work znajdziesz tutaj ➡️ https://www.appjobs.work/pl/pracuj-z-uber-eats


—————————

Najważniejsze informacje

 1. Pod tym linkiem zarejestrujesz się > Rejestracja w Uber Eats <. Podaj tutaj swoje podstawowe dane i załącz dokumenty.
 2. Po utworzeniu konta, wyślij nam maila z imieniem, nazwiskiem, miastem, adresem e-mail użytym do rejestracji oraz numerem telefonu.
 3. Prowizja trafik za rozliczenie wynosi tylko 25 zł za okres rozliczeniowy!
 4. Co tydzień po zakończeniu okresu rozliczeniowego (jeśli pracowałeś) otrzymasz od nas szczegółowe rozliczenie Twojego wynagrodzenia.
 5. Odbiór torby odbywa się we własnym zakresie – bez udziału partnera. Można ją kupić na w sklepie.
 6. Uber nie pobiera prowizji od kuriera.
 7. W aplikacji kuriera widoczne są kwoty brutto (z VAT), a więc należy odliczyć od niej VAT 23%. Jest to oczywiście w całości po naszej stronie, dostawca do dalszych obliczeń wynagrodzenia, otrzymuje od razu kwoty netto.

Dodawanie torby termicznej

Torba jest niezbędna do wykonywania dostaw. Aby przejść jej weryfikację, należy przesłać zdjęcie które zawiera te elementy:

 1. Torba na zdjęciu musi być widoczna w całości
 2. Musi być czysta i nie może posiadać uszkodzeń
 3. Torba na zdjęciu pozostaje otwarta, aby pokazać izolację termiczną
  *Torby bez izolacji nie będą akceptowane.
 4. Dokument tożsamości został położony na wierzchu torby
  Pamiętaj, aby był widoczny na zdjęciu, natomiast dane na dokumencie nie muszą być widoczne.
  * Zdjęcia toreb bez położonego dokumentu tożsamości nie będą akceptowane.
 5. Jeżeli jeszcze nie masz swojej torby, możesz kupić ją tutaj.

Pobierz aplikację

banner_apple banner_google

Kontakt z Uber

 1. Zakładka pomoc w aplikacji Uber Driver.
 2. Strona internetowa help.uber.com, najłatwiej korzystając z tego formularza.
 3. Wizyta w lokalnym biurze http://t.uber.com/biura.
 4. Umówienie połączenia na http://t.uber.com/terminkontaktu.

Partner Uber Eats – pracuj jako dostawca, na własnych warunkach

Uber Eats to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju usług łączących kurierów i restauracje, dostępna w wielu miastach. To ogromna wygoda i szeroki wybór dla Klientów, a dla Ciebie szansa na w pełni niezależną i wolną od sztywnych grafików pracę. By zostać dostawcą i zacząć zarabiać, musisz być tylko pełnoletnim i posiadać własny środek transportu. Może być to rower, ale także skuter lub samochód (wówczas do rejestracji wymagane są oczywiście właściwe uprawnienia i dokumenty pojazdu). Oprócz tego jedynym wymogiem jest zdobycie znanej wszystkim zielonej torby termicznej, to nie jest jednak żadnym wyzwaniem. W niezbędnych formalnościach wyręczy Cię partner Uber Eats – czyli nasza firma!

Jak zostać dostawcą Uber Eats? Partner czy samozatrudnienie?

Istnieje dwa sposoby na to, jak zostać dostawcą Uber Eats: partner lub własna działalność gospodarcza. Opcja pierwsza jest jednak zdecydowanie korzystniejsza pod wieloma względami, pozwala Ci też sprawdzić się w takiej pracy bez niepotrzebnego ryzyka. Nie piszemy tego tylko dlatego, że sami jesteśmy partnerem, czyli firmą współpracującą bezpośrednio z Uber Eats, takie są fakty. Działając z nami, nie musisz zakładać własnej działalności, oszczędzasz więc sobie mnóstwa formalności, wizyt w urzędach i nieustannego pilnowania podatków, składek i rozliczeń. Podpisujesz jedynie umowę i pracujesz niczym na etacie, bez martwienia się o prowadzenie firmy, związanych z tym obowiązków i ryzyka. Różnica polega na tym, że nie masz grafiku, nie musisz wyrabiać żadnych norm i nikt nie mówi Ci ile czy kiedy pracować. Wszystko zależy od Ciebie.

Trafik – partner Uber Eats, któremu można zaufać

Decydując się na współpracę z Trafik, nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów. Nasze warunki są przejrzyste, gwarantujemy też terminowość rozliczeń. Współpracujący z nami kierowcy i kurierzy są dla nas najważniejsi, dlatego stawiamy na uczciwe i rzetelne podejście. Działamy nie od dzisiaj i współpracujemy z praktycznie wszystkimi największymi platformami. Mamy więc doświadczenie w tym, co robimy, u nas możesz również pracować jednocześnie w kilku aplikacjach (np. dostarczać równolegle również z Glovo czy Bolt Food). Jak partner Uber Eats oferujemy Ci proste zasady: my zajmujemy się formalnościami i pomagamy Ci zacząć pracę, a Twoim kosztem jest tylko stała stawka za każdy okres rozliczeniowy (jedynie 25zł!).

Dlaczego warto pracować jako kurier Uber Eats? Partner, stawki i korzyści

Możliwość pracy w dowolne dnie i godziny, tyle, ile chcesz i kiedy chcesz, czyli pełna niezależność. To główna zaleta pracy jako dostawca Uber Eats. Partner pozwala Ci jednak korzystać z niej bez martwienia się o kwestie podatkowe i bez czasochłonnych zobowiązań związanych z założeniem własnej działalności. Kolejnym ogromnym plusem pracy dostawcy na tej platformie są cotygodniowe rozliczenia. Same zarobki zależą tutaj tylko od tego, jak dużo i intensywnie pracujesz. Brak ograniczeń sprawia tutaj, że bycie dostawcą możesz traktować też z powodzeniem jako zajęcie wyłącznie dodatkowe. Jeśli chcesz zacząć zarabiać z Uber Eats, skontaktuj się z nami!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close