Kiedy jest rozliczenie?

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

📆 Codzienne wypłaty dla wszystkich aplikacji!,
💰 Stała kwota 14 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjobs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStoreUWAGA!

W Appjobs Work terminy wyglądają tak samo, ale już niedługo będziesz mieć możliwość codziennych wypłat – koniec z czekaniem na przelewy od apek!
➡️ Poznaj nas!


—————————

Częstotliwość rozliczenia zależna jest od okresów rozliczeniowych danej aplikacji. Jeżeli wykonałeś jakieś przejazdy, automatycznie Twoje zostaniesz rozliczony/a.

Kierowcy Uber/Bolt/Freenow

Przelewy z tych platform wychodzą od nas co tydzień w środy rano. Uwzględniają one poprzedni okres poniedziałek-niedziela. Tego samego dnia powinny być już na koncie kierowcy.

Dostawcy Uber Eats, Bolt Food, WoZo

Przelewy z tych platform wychodzą od nas co tydzień w środy rano. Uwzględniają one poprzedni okres poniedziałek-niedziela. Tego samego dnia powinny być już na koncie kuriera.

Dostawcy Glovo

Rozliczenia z Glovo trafiają do nas co 2 tygodnie, zwykle w czwartki. Staramy się, aby najpóźniej w piątek przelew był zaksięgowany na koncie kuriera.

Dostawcy Xpress delivery

Rozliczenia z xpress delivery trafiają do nas co 2 tygodnie, 1-ego i 16-ego dnia miesiąca. Staramy się, aby do dwóch dni roboczych od tych dat, przelew zaksięgowany był na koncie kuriera.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close