Bolt Food

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ten sam, szybki poziom obsługi klienta, jeszcze większe możliwości zarobkowe.
Kliknij w link poniżej, aby zarejestrować się i podpisać umowę.

Aplikacja Bolt Food ruszyła w Polsce!

Razem z trafik, masz możliwość rozpoczęcia współpracy z kolejną firmą świadczącą usługi dostaw.

Aktualnie usługa działa w: Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Najważniejsze informacje:

  • Zarejestrować możesz się tutaj > rejestracja w Bolt Food <.
  • Aby poprawnie się zarejestrować, należy podać naszą nazwę (Appjobs) oraz NIP (2050005578).
  • Rozliczenie jest co tydzień i kosztuje tylko 25 zł.
  • Bolt nie pobiera żadnej prowizji od kuriera!
  • Opłata za każdą dostawę w aplikacji to minimum 7 zł. (Odbiór 3,5 zł, Dostawa 3,5 zł, Dystans od restauracji do klienta – 1,5 zł)
  • Jeśli odległość dostawy przekroczy 4 km, za każdy następny kilometr jest 1,50 zł (np. jeśli pokonasz 6 km – otrzymasz 13 zł) dokładny opis tutaj: [PL]/[ENG].
  • Dystans jest mierzony od restauracji do klienta. Liczony jest każdy metr pokonany przez Ciebie w drodze do klienta. Bolt nie dolicza odległości jaką pokonujesz do restauracji.
  • Możliwość logowania do aplikacji w dowolnym momencie (10:00-23:00) bez grafiku w aplikacji.

Masz dodatkowe pytania lub chcesz podpisać umowę? Zgłoś się do nas na biuro@trafikpartner.com.

Pobierz aplikację dla kurierów Bolt Courier:

Kontakt z Bolt Food

Wszystkie sprawy związane ze współpracą kieruj na: poland-courier@bolt.eu

Bolt Food i podatek VAT

Przychód z aplikacji Bolt Food dzielimy na dwie części:

  • Wynagrodzenie opłacane przez Bolt Operations Estonia
  • Opłata za dostawy, za które płaci klient

Od kwot opłacanych przez zagraniczny podmiot Bolt nie występuje podatek VAT. Od kwot opłaconych przez klientów w Polsce do odliczenia mamy podatek VAT w wysokości 23%. Kwota ta będzie odjęta na Twoim rozliczeniu.

Praca jako kurier Bolt Food – partner i zalety

Bolt Food to stosunkowo nowa usługa, która działa dopiero w kilku miastach Polski. Można pokusić by się nawet o stwierdzenie, że jest to alternatywa dla popularnego i działającego prężnie Uber Eats, szczególnie z punktu widzenia Klienta. Dla kurierów to jednak nie tylko kolejna opcja, ale także i spora szansa. Praca dostawcy jest tu bowiem rozliczana w bardzo korzystny sposób. 

Stałe stawki za każdy odbiór i dostawę zamówienia, pokonany w drodze do Klienta dystans, oraz ich wzrost w godzinach największego zapotrzebowania. To jedna z największych zalet Bolt Food. Partner aplikacji pozwala Ci też na bardzo tanie rozliczenia i banalnie proste rozpoczęcie pracy. Sam system stosowany w tej usłudze zapewnia Ci również możliwość logowania o dowolnych porach (pomiędzy 10:00-23:00). Pracujesz więc w stu procentach niezależnie, nie masz grafiku i jesteś swoim własnym szefem.

Partner Bolt Food, czyli tak właściwie kto?

Praca kuriera w aplikacji takiej jak Bolt Food może być rozliczana na dwa sposoby. Poprzez prowadzoną przez samego pracującego jednoosobową działalność gospodarczą lub właśnie partnera, czyli zewnętrzną firmę, pośrednika. To właśnie nim jest partner Bolt Food. To przedsiębiorstwo współpracujące bezpośrednio z operatorem aplikacji, zrzeszające samodzielnych kurierów i wyręczające ich w formalnościach. Dzięki współpracy z partnerem pracę możesz zacząć praktycznie od ręki. Bez martwienia się o kwestie podatkowe, prowadzenie księgowości, wizyty w urzędach czy odprowadzanie obowiązkowych składek.

Chcesz zacząć dostarczać z Bolt Food? Partner Ci w tym pomoże!

Nie musisz zakładać działalności gospodarczej, by móc zacząć pracować z aplikacją Bolt Food. Partner zajmie się wszystkimi formalnościami, a jedynym kosztem, który z tego tytułu poniesiesz, będzie cotygodniowa opłata za rozliczenia. Z Trafik to tylko 25zł, a pamiętaj, że Bolt Food nie pobiera też od Twojego wynagrodzenia żadnych prowizji. Rejestracja jest banalnie prosta, a link do niej znajdziesz powyżej, w Najważniejszych informacjach. Wymagana stawiane kurierom to wyłącznie: pełnoletniość, własny pojazd (rower, skuter, samochód), smartfon z dostępem do Internetu i znajomość języka polskiego (lub angielskiego). Konieczna jest też umowa z partnerem, ale w tym właśnie Ci pomożemy. 

Trafik Partner – Twój partner Bolt Food

Współpraca z Trafik to niezależność, terminowość rozliczeń i gwarancja bezpieczeństwa. Z nami zaczniesz pracować na swoich zasadach. Bez dodatkowych kosztów i zobowiązań związanych z prowadzeniem działalności. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę i zarejestrujesz się jako kurier. Trafik to nie tylko partner Bolt Food, ale także wielu innych aplikacji dla samodzielnych dostawców. U nas możesz pracować jednocześnie jako kurier w kliku różnych usługach. Jedyny koszt to stała stawka za rozliczenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub podpisać umowę, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close