Free Now

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

💰 Stała kwota 22 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,
📱 Unikalna apka mobilna, która pomoże Ci więcej zarabiać, a nie tylko pokaże umowy i rozliczenia!

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjibs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStoreUWAGA!

Aktualny opis jak zarejestrować się we Free Now przez Appjobs Work znajdziesz tutaj ➡️ https://www.appjobs.work/pl/pracuj-z-free-now


—————————

Najważniejsze informacje

 1. Opłata minimalna to 10 zł brutto.
 2. Prowizja to 20% netto (24,6% brutto) od każdego kursu.
 3. Okres rozliczeniowy trwa 7 dni, od poniedziałku do niedzieli.
 4. Co środę otrzymasz od nas wyniki z poprzedniego tygodnia (o ile jeździłeś) na swoim koncie w aplikacji.
 5. Bez taksometru możliwe jest wykonywanie wszystkich kursów z ceną gwarantowaną.
 6. Opcjonalne oklejenie pojazdu w loga Free Now, dzięki czemu otrzymasz priorytet w odbiorze kursów.

Rejestracja we FREE NOW

 1. Tutaj zarejestrujesz się jako nowy kierowca >> rejestracja <<.
 2. W formularzu rejestracyjnym należy wybrać opcję Współpraca z partnerem, podać NIP firmy: 9542842071 oraz przesłać oświadczenie zatrudnienia podpisane przez właściciela firmy. Aby je uzyskać skontaktuj się z nami mailowo.
 3. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dane do logowania.

Przepięcie już aktywnego konta od innego partnera

Za pomocą tego formularza można też zgłosić podpięcie kierowcy, który posiada konto i chce zmienić partnera. Aby to zrobić, kierowca musi wypełnić formularz wybierając formę współpracy – Mam konto we FREE NOW i chcę zmienić partnera.

Dodawanie samego pojazdu do aplikacji FREENOW

Jeżeli chcesz dodać samo auto flotowe do swojego konta, skorzystaj z tego formularza i wybierz Dodaj nowe auto flotowe.

Kontakt z FREENOW

 1. zakładka pomoc w aplikacji FREE NOW
 2. Dział pomocy na stronie internetowej
 3. umów się na spotkanie w biurze: > umów wizytę <

Więcej informacji znajdziesz na dedykowanej stronie dla kierowców.

Pobierz aplikację

Kto i w jaki sposób może dołączyć?

Współpracujemy z kierowcami, którzy posiadają niezbędne badania, zaświadczenie o niekaralności oraz chęć do pracy. Nie musisz mieć swojego pojazdu, możesz go wypożyczyć, ale posiadanie własnego pojazdu będzie dodatkowym atutem. Sam decydujesz kiedy i ile chcesz jeździć. Zgłoś się już teraz.

Jakie korzyści ma się, jako partner Free Now?

Wielu kierowców zastanawiających się nad współpracą z free now, bierze pod uwagę, zarówno partnerstwo, jak i samozatrudnienie. Warto jednak wiedzieć, jakie korzyści może czerpać partner Free Now, gdy zdecyduje się na tę pierwszą opcję. Przede wszystkim, decydując się na samozatrudnienie, założyć trzeba własną działalność gospodarczą i dopilnować wszystkich regularnych opłat, a także korzystać z usługi biura rachunkowego i wystawiać stosowne faktury. Będąc partnerem free now można mieć pewność, że wszystkie formalności zostały już dopilnowane. Partnerzy zatrudniają kierowców bezpośrednio i pobierają od tego jedynie niewielką prowizję.

Co oferuje Free Now partner?

Nie da się ukryć, jaką popularnością cieszy się obecnie Free Now. Partner również liczyć może na sporo korzyści, oraz ułatwień. Przede wszystkim współpraca na podstawie partnerstwa jest niezwykle wygodna. W taki sposób można uniknąć konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej i odprowadzania składek. Dodatkowo jako partner free now nie jest się zobowiązanym do wyrabiania konkretnych godzin, czy norm. Kierowca, tak jak i wcześniej, sam decyduje o tym, jak często i długo jeździ. Jest to bardzo praktyczne i sprawdza się także u osób, które w ten sposób jedynie sobie dorabiają. To one decydują o porach dnia, w których jeżdżą. 

Jakie wymagania musi spełnić Free Now kierowca?

Dobrą wiadomością, z całą pewnością jest to, że potencjalny kierowca wcale nie musi spełnić szeregu skomplikowanych wymagań. Trudno znaleźć drugą tak elastyczną firmę, jak właśnie Free Now. Kierowca oczywiście musi być pełnoletni i posiadać ważne prawo jazdy. Do tego konieczny jest własny samochód, oraz sprawnie działający smartfon lub tablet, który pozwoli łączyć się z aplikacją i w ten sposób odbierać zlecenia. Jak więc widać, wymagania nie są wygórowane i dzięki temu pracę można zacząć dosłownie od zaraz, po podpisaniu umowy, którą zawrzeć można internetowo.

Ile zarabia kierowca Free Now?

Nie da się jednocześnie określić, ile zarabia kierowca Free Now. Głównie dlatego, że są to dane zmienne i zależą od wielu czynników indywidualnych. Głównie od tego, jak dużo czasu jeździ dany kierowca. Nasi najlepsi kierowcy robią nawet po 7 tysięcy obrotu netto miesięcznie*! Oczywiście chcąc zarobić więcej, jak najbardziej można brać więcej kursów lub dni roboczych. Wszystko w tej kwestii jest w pełni elastyczne, co także sprawia, że praca na własnych warunkach po prostu sprawia przyjemność. Dodatkowo umowę można w każdej chwili rozwiązać bez żadnych dodatkowych haczyków.

*netto tzn. bez prowizji FREE NOW oraz podatku VAT.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close