Jak zostać kierowcą Ubera?

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

📆 Codzienne wypłaty dla wszystkich aplikacji!,
💰 Stała kwota 14 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjobs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStoreUWAGA!

Aktualny opis jak zarejestrować się i zacząć pracę w Uber przez Appjobs Work znajdziesz tutaj ➡️ https://www.appjobs.work/pl/pracuj-z-uber


—————————

Szukasz pracy, którą można wykonywać w dowolnych dniach i godzinach, bez żadnych narzuconych z góry norm czy nieznośnego szefa nad głową? A może potrzebujesz zajęcia, które pozwoli Ci dorobić nieco w wolnym czasie? Sprawdź, jak zostać kierowcą Ubera i pracuj na własnych zasadach!

Spis treści:

  1. Czego wymaga Uber? Jak zostać kierowcą?
  2. Jak zostać kierowcą Ubera bez działalności gospodarczej?
  3. Jakim samochodem możesz jeździć?

Czego wymaga Uber? Jak zostać kierowcą?

Ze względu na możliwość prawdziwie niezależnej pracy, dla wielu osób posiadających własny samochód świetną opcją jest właśnie Uber. Jak zostać kierowcą? Przede wszystkim, musisz spełnić kilka podstawowych wymagań. Musisz oczywiście posiadać smartfon z dostępem do Internetu oraz być pełnoletnim. Od co najmniej roku musisz posiadać też prawo jazdy. Do założenia profilu niezbędne będzie także zaświadczenie o niekaralności, odpowiednio wykonane zdjęcie profilowe i skany dokumentów. Uber wymaga także właściwego do pracy kierowcy orzeczenia lekarskiego. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Zostań kierowcą > Uber. Sprawdź!

Jak zostać kierowcą Ubera bez działalności gospodarczej?

Podstawową formą współpracy z Uberem jest dla kierowców założenie własnej, jednoosobowej firmy. Istnieje jednak także sposób inny, znacznie wygodniejszy, korzystniejszy i bezpieczniejszy. A zatem, jak zostać kierowcą Uber bez działalności? Pomoże Ci w tym partner, czyli firma współpracująca bezpośrednio z operatorem aplikacji i zajmująca się formalną stroną pracy kierowców. Z partnerem nie musisz prowadzić własnej firmy, nie musisz więc brać na siebie żadnych dodatkowych obowiązków związanych z rozliczeniami, podatkami czy sprawami urzędowymi. Jako kierowca zachowujesz więc niezależność i pracujesz w pełni legalnie, a nie jesteś przy tym dodatkowo obciążony prowadzeniem działalności.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zostać kierowcą Uber, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w procesie rejestracji i rozpoczęciu pracy, odpowiemy też na wszelkie pytania. Pracuj tak, jak chcesz! Zacznij jeździć z Appjobs Work!

Jakim samochodem możesz jeździć?

Jeśli mówimy już o tym, jak zostać kierowcą Ubera, musimy też wspomnieć o wymaganiach dotyczących pojazdów. Podstawą są oczywiście dokumenty potwierdzające rejestrację, aktualny przegląd techniczny i ważne OC. Samo auto musi być też modelem nie starszym niż z 2005 r. (Warszawa, Lublin, Szczecin) lub nie starszym niż z 2002 roku (Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Śląsk).

Oprócz tego samochód, którym chcesz jeździć, musi:

  • być 4/5-drzwiowym sedanem,
  • posiadać kierownicę po lewej stronie,
  • być zarejestrowany do przewozu min. 5 osób,
  • być zarejestrowany w kraju należącym do Unii Europejskiej,
  • posiadać aktualne ubezpieczenie i badania techniczne,
  • być w dobrym stanie technicznym,

Jeśli Twoje auto wpisuje się w te wymagania, to nic nie powinno stać na przeszkodzie rozpoczęciu pracy. Istnieją jeszcze oczywiście dodatkowe wymagania formalne, ale spełnienie ich nie jest trudne. Zostań kierowcą Ubera, pracuj niezależnie!

Dodaj komentarz

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close