Bolt

Trafik partner to teraz Appjobs Work

Ta sama jakość obsługi klienta, znacznie większe możliwości:

💰 Stała kwota 22 zł prowizji za rozliczenie WSZYSTKICH aplikacji,
🛒 Jeździsz regularnie? No to rozliczenia masz ZA DARMO,
📱 Unikalna apka mobilna, która pomoże Ci więcej zarabiać, a nie tylko pokaże umowy i rozliczenia!

Brzmi dobrze? Pobierz Appjobs Work i podpisz umowę w 15 minut – całkowicie online, bez papierów, skanów ani telefonów. Dowiedz się więcej 👇

Pobierz Appjibs Work z Google Play   Pobierz Appjobs Work w AppStoreUWAGA!

Aktualny opis jak zarejestrować się w Bolt przez Appjobs Work znajdziesz tutaj ➡️ https://www.appjobs.work/pl/pracuj-z-bolt


—————————

W przypadku usługi BOLT, procedura rejestracji lub podpięcia już istniejącego konta jest taka sama!

Prześlij nam na adres e-mail swoje dane do podpiecia tak jak poniżej:

Jan Kowalski
jan.kowalski@przykladowyemail.com


+48111222333
Warszawa

Na podany adres e-mail dostaniesz od nas link do rejestracji gdzie należy wrzucić dokumenty.

Tam należy załączyć

 • Dowód osobisty lub inny dowód tożsamości (np. paszport)
 • Prawo Jazdy (ważne conajmniej rok)
 • Zdjęcie profilowe z wyraźnie widoczną twarzą
 • Aktualne zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące)

Bolt Lite

Nie widzisz Lite w aplikacji? Jeśli chcesz zapewnić sobie dostęp do tej kategorii, wypełnij ten formularz.

Pobierz aplikację Bolt Driver

banner_apple       banner_google

Dodanie pojazdu do aplikacji

 • W aplikacji kliknij na rozdział „ustawienia”;
 • Wybierz portal kierowcy;
 • Zaloguj się podając dane takie same jak do apki (email i hasło);
 • Kliknij na trzy paski po prawej stronie;
 • Wybierz zakładkę „Samochody”;
 • Klika na przycisk „dodaj samochód”;
 • Wypełnij rejestrację, wrzuć zdjęcie dowodu rejestracyjnego (przód), OC oraz wypis z licencji taxi partnera.
 
Rejestrację aut są opracowywane w ciągu 24 godzin w dni robocze. Jeżeli rejestracja nie spełnia warunków – zostanie odrzucona z podaniem komentarza dlaczego. Aby z nim się zapoznać należy kliknąć na blachy zgłoszonego auta.
 

Informacja dotycząca zmiany partnera flotowego

W przypadku nowego konta czy podpinania już istniejącego, procedura jest taka sama. Konto kierowcy powinno być aktywowane do 24h. O tym fakcie zostaniesz poinformowany SMSem.

Zastanawiasz się jak zostać kierowcą Bolt?

Każdy kierowca, który chce zacząć zarabiać za pośrednictwem aplikacji Bolt może samodzielnie założyć działalność gospodarczą lub zgłosić się do wybranego partnera flotowego. Najprostszą i najbezpieczniejszą drogą rozpoczęcia takiej pracy jest oczywiście współpraca. Wynika to z tego, że z partnerem nie musisz zakładać działalności, zajmować się księgowością ani załatwiać żadnych spraw urzędowych. Nie bierzesz więc na siebie dodatkowej pracy i obowiązków, które ciążą na każdym przedsiębiorcy. Jeśli chcesz wiedzieć jak zostać kierowcą Bolt we współpracy z partnerem, zapraszamy do kontaktu!

Co oferuje partner Bolt?

Flotowy partner Bolt załatwi za Ciebie wszystkie sprawy urzędowe, przeprowadzi Cię przez proces rejestracji w aplikacji i rozliczy Twoje wynagrodzenie. Dzięki takiej współpracy masz więc więcej czasu, by po prostu jeździć i zarabiać. Pracujesz w pełni legalnie, na podstawie umowy zlecenia, na jasnych i przejrzystych warunkach. Otrzymujesz dostęp do platformy rozliczeniowej, dzięki której wiesz, jak przeliczany na wynagrodzenie jest Twój obrót. Masz też gwarancję terminowych wypłat. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą oferujemy także umowy b2b. Profesjonalni partnerzy Bolt zrzeszają w Polsce tysiące zadowolonych kierowców.

Pierwsza rejestracja w Bolt – Jak zostać kierowcą?

W celu przeprowadzenia procesu rejestracji będziesz potrzebować skanów prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu. Konieczne będzie także aktualne zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 30 dni) i wykonanie badań lekarskich. W celu dodania samochodu do konta niezbędne będzie zdjęcie dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC. Samochód musi przejść też badania techniczne. Dzięki nim można uzyskać wypis z licencji taxi, której mogą udzielić Ci partnerzy Bolt. Brak konieczności uzyskania licencji jest kolejną zaletą współpracy.

Podpięcie Bolt – kierowca a partner

By przejść w tryb online i rozpocząć pracę, konto kierowcy musi zostać podpięte do floty partnera w aplikacji Bolt. Kierowca w tym celu musi jedynie przesłać nam swoje dane i numer telefonu, a następnie wgrać swoje dokumenty w uzyskanym formularzu rejestracyjnym. To wszystko, cały proces jest bardzo prosty, a aktywacja następuje w przeciągu 24 godzin. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je założyć i podpiąć jednocześnie. W takim wypadku otrzymasz od nas link do rejestracji, pod którym zamieścisz wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli chcesz zacząć jeździć lub masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close