Glovo

original

Czym jest Glovo?

Glovo to platforma łącząca ze sobą różnych użytkowników: kurierów, sklepy oraz klientów.

W trafik możesz połączyć Glovo razem z innymi aplikacjami. Dostawy możesz wykonywać skuterem, rowerem lub samochodem.

Szkolenie Beta Gdańsk (przeciągnięte)

Najważniejsze informacje

 1. Pod tym linkiem zarejestrujesz się >>> Rejestracja w Glovo <<<.
 2. Podczas rejestracji, potrzebna Ci będzie umowa z partneremAby ją uzyskać, napisz do nas na biuro@trafikpartner.com. Podczas rejestracji w Glovo należy załączyć plik PDF z umową.
 3. Prowizja trafik za rozliczenie wynosi tylko 25 zł za okres rozliczeniowy!
 4. Co 2 tygodnie po zakończeniu okresu rozliczeniowego (jeśli pracowałeś) otrzymasz od nas tabelę ze szczegółami dotyczącymi Twojego wynagrodzenia.
 5. Odbiór torby, oraz karty płatniczej odbywa się za pośrednictwem kuriera. Cała ta procedura odbywa się pomiędzy Glovo a dostawcą, bez udziału partnera.
 6. Kaucja za torbę wynosi 120 zł i zostanie pobrana przy dwóch pierwszych rozliczeniach. (2x -60 zł).
 7. Nie otrzymałeś karty płatniczej w paczce razem z plecakiem? Zgłoś to tutaj!
 8. Zdjęcie Glovera przesłane podczas rejestracji, powinno być wyraźne i bez okularów przeciwsłonecznych, maseczek itp. To tylko opóźni proces rejestracji lub całkowicie go odrzuci. Tutaj informacja jak wykonać prawidłowe zdjęcie.
 9. Więcej informacji tutaj.

Najczęstsze pytania:

1. Ile czasu będę czekał na aktywację konta przez Glovo?

Jest to całkowicie niezależne od nas, głównym elementem jest ilość kurierów oczekująca na rejestrację w Twoim mieście przed Tobą oraz aktualny popyt. Średnio ten czas wynosi od kilku dni do kilku tygodni.

2. Dostałem już paczkę z torbą i kartą płatniczą. Co dalej?

Należy aktywować kartę korzystając z tego formularza, poczekać na informację o aktywacji konta, przyjdzie ona mailowo bezpośrednio z Glovo. Ostatnim krokiem jest pobranie aplikacji tutaj.

Nie otrzymałeś Karty płatniczej w paczce razem z plecakiem? Zgłoś to tutaj!

3. Dlaczego nie mogę zalogować się do aplikacji Glovo?

Przyczyną może być jedna z opcji:

 • konto jeszcze nie zostało aktywowane – może to potrwać do 2 dni roboczych
 • Twoja wersja aplikacji nie jest aktualna. Pobierz najnowszą tutaj.

Problem z aktywacją konta, jeżeli trwa to dłużej niż zwykle (3 dni robocze po aktywacji karty) możesz zgłosić tutaj.

4. Dlaczego u was na rozliczeniu przyjętej gotówki jest więcej niż u mnie w aplikacji?

Dzieje się tak bo Glovo rozlicza część gotówki z aktualnego tygodnia w poprzednim okresie rozliczeniowym. My takie kwoty otrzymujemy i nie mamy na nie wpływu. Wszystkie istotne informacje dotyczące płatności znajdziesz tutaj.

5. Chcę oddać torbę do Glovo, co powinienem zrobić?

Aby oddać torbę, należy zgłosić chęć rezygnacji do Glovo, korzystając z tego formularza.

Pobierz aplikację

banner_apple get it on google play

Kontakt z Glovo

 1. Jeśli masz problem z trwającym zamówieniem, każdą sprawę zgłoś przez czat w aplikacji.
 2. Do spraw niezwiązanych z bieżącym zamówieniem służy mail glovers@glovoapp.com
 3. Dodatkowo możesz skorzystać z formularza na tej stronie.

Współpraca z Glovo. Partnerzy czy samozatrudnienie?

Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako dostawca Glovo, masz do wyboru dwie opcje. Pierwszą jest założenie działalności gospodarczej i podpisanie bezpośredniej umowy. Wymaga to jednak dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności oraz samodzielnego odprowadzania należnych podatków i opłat. W dalszej perspektywie konieczne będą też współpraca z biurem rachunkowym i założenie firmowego konta. Na szczęście jest jeszcze druga, znacznie prostsza opcja współpracy z Glovo – partnerzy, czyli firmy współpracujące bezpośrednio z operatorem aplikacji. Zatrudniają one dostawców i rozliczają ich wynagrodzenia, pobierając przy tym niewielką prowizję za każdy okres rozliczeniowy. Z Trafik wynosi ona tylko 25 zł!

Co oferuje partner Glovo?

Najważniejszą zaletą współpracy z partnerem logistycznym jest wygoda. Nie musisz zakładać działalności gospodarczej, po prostu podpisujesz umowę i pracujesz. Nie bierzesz więc na siebie dodatkowej odpowiedzialności. Partner Glovo nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do wyrabiania konkretnych norm czy godzin. Zachowujesz więc swobodę identyczną jak przy samozatrudnieniu. Masz pełną dowolność co do godzin czy dni, w których pracujesz, a Twoje zarobki zależą tylko od Ciebie. Masz też prawo do rezygnacji w dowolnym momencie, bez żadnych konsekwencji. Umowę możesz podpisać przez Internet, współpracujemy z dostawcami z całej Polski.

Dostawca Glovo – wymagania

Kurierem może zostać praktycznie każdy, nie ma żadnych wygórowanych wymagań. Jedynym formalnym warunkiem jest to, że dostawca Glovo musi mieć ukończone 18 lat i musi posiadać własny środek transportu. Równie dobrze może być to rower, skuter, motocykl jak i samochód. Jeśli spełniasz te warunki, od jutra możesz zacząć pracę. Do obsługi aplikacji konieczny będzie jeszcze oczywiście sprawny smartfon lub tablet z system Android. Nie obejdzie się też bez pozytywnego nastawienia do Klientów. Żeby ułatwić sobie nawigację po mieście, możesz też pokusić się o zakup uchwytu rowerowego lub samochodowego na telefon, ale nie jest to w żaden sposób konieczne.

Zarobki w aplikacji Glovo. Dostawca się liczy!

Praca kuriera często jest niedoceniania przez pracodawców, ale nie z Glovo. Dostawcapracujący za pośrednictwem aplikacji zawsze otrzymuje podstawową, stałą stawkę za każde zrealizowane zlecenie. W zależności od ilości przejechanych kilometrów Twoje wynagrodzenie wzrasta. Nigdy jednak nie będzie ono niższe niż stawka podstawowa, nawet przy bardzo krótkich dystansach. Co więcej, jeśli jako kurier Glovo będziesz musieć czekać w sklepie lub restauracji dłużej niż 5 minut, za każdą minutę otrzymasz stałą kwotę. Dodatkowe pieniądze otrzymasz również wtedy, gdy po zaakceptowaniu zamówienia Klient zmieni docelowy adres. W niektórych miastach możesz też liczyć na dodatek od pracy w deszczu i okresowe promocje.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close