WoZo

WoZo to aplikacja łącząca klienta z kurierem lub kierowcą zajmującym się dostarczaniem paczek – (do wyboru: rower, skuter, samochód osobowy, VAN lub dostawczy) oraz laweta. Dla każdego rodzaju usługi oraz środka transportu są różne stawki kilometrowe oraz opłata minimalna.

Najważniejsze informacje:

  1. Aktualnie usługa działa tylko na terenie Warszawy.
  2. Pod tym linkiem zarejestrujesz się >>> Rejestracja w WoZo <<<.
  3. Po wykonaniu rejestracji, poinformuj nas o tym na biuro@trafikpartner.com.
  4. Okres rozliczeniowy wynosi tydzień, od poniedziałku do niedzieli, płatność z WoZo trafia zawsze z tygodniowym opóźnieniem.
  5. Prowizja trafik za rozliczenie wynosi tylko 25 zł za okres rozliczeniowy!
  6. Co tydzień po zakończeniu okresu rozliczeniowego (jeśli pracowałeś) otrzymasz od nas tabelę ze szczegółami dotyczącymi Twojego wynagrodzenia.
  7. Prowizja WoZo wynosi 12% netto (14,76% brutto) od każdego kursu. Opłata minimalna za każdy kurs to nie mniej niż 21 zł brutto.
  8. Obowiązuje jedna opłata stała, za wykonanie danej usługi. Od 21 zł do 150 zł brutto do 15 km. Powyżej, każdy kilometr liczony jest dodatkowo, średnio 2 zł za km (w zależności jaka usługa).
  9. Dokładny cennik usług otrzymasz bezpośrednio z WoZo po wykonaniu rejestracji.

Aktualna mapka obszaru działania usługi:

Dostarczaj i zarabiaj z WoZo! Kurier z aplikacją w nowym wydaniu

WoZo to platforma, która za pośrednictwem wygodnej aplikacji oferuje Klientom usługi dostarczania praktycznie dowolnych paczek oraz jedzenia i transportu. To rozwiązanie stosunkowo nowe, funkcjonujące na razie wyłącznie na terenie stolicy i jej najbliższych okolic, ale stawiające na dynamiczny rozwój. Jeśli zależy Ci na niezależności i pracy w dowolnych dniach czy godzinach, to świetną opcją może być dla Ciebie właśnie WoZo. Kurier dostarcza tutaj nie tylko na rowerze, skuterem czy samochodem osobowym. Możesz pracować też za pośrednictwem pojazdów większych, dostawczych, z lawetą włącznie. 

Chcesz zacząć pracować z WoZo? Partner Ci to ułatwi!

WoZo gwarantuje opłaty minimalne za każdy kurs oraz dostosowane do środka transportu i świadczonej usługi stawki kilometrowe. Możesz tutaj pracować podobnie jak w Glovo, dostarczając drobne zakupy i paczki na własnym rowerze, ale możesz też, jeśli dysponujesz odpowiednim pojazdem, przewozić przesyłki gabarytowe, palety czy nawet samochody. A zatem, w jaki sposób zostać kurierem WoZo? Partner, czyli nasza firma, to najkorzystniejsza opcja. Możesz też oczywiście prowadzić własną działalność gospodarczą, ale z nami nie będziesz brać na siebie dodatkowych obowiązków. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i rozliczeniem wynagrodzenia.

Dlaczego warto wybrać WoZo? Pracujesz tutaj tak, jak chcesz.

Praca z WoZo może być świetnym sposobem zarówno na dodatkowe wykorzystanie nieużywanych zbyt intensywnie pojazdów takich jak samochody dostawcze czy wspomniane już lawety. Może być też korzystnym dodatkiem do pracy za pośrednictwem innych platform, dzięki któremu zwiększysz swoje zarobki. Nic nie stoi również na przeszkodzie potraktowaniu jej jako głównego źródła dochodu. Niezależnie czy chcesz tylko dorobić, czy szukasz stałej pracy, świetną opcją może być właśnie WoZo. Kurier nie jest tutaj ograniczony sztywnym grafikiem czy żadnym minimum, które musi wyrobić. Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Jesteś swoim własnym szefem. 

Trafik, Twój partner WoZo – zostań dostawcą razem z nami!

Jeśli chcesz zacząć pracować za pośrednictwem WoZo, zarejestruj się z linku podanego powyżej, a następnie skontaktuj się z nami. Możliwie szybko dopełnimy wszystkich formalności i będziesz w stanie zacząć pracę. Trafik to doświadczona i zaufana firma zajmująca się pośrednictwem pomiędzy dostawcami i kurierami a wszystkimi najpopularniejszymi platformami oferującymi indywidualne usługi kurierskie, dostawy jedzenia i przewozy osobowe. Współpracujemy bezpośrednio z operatorami aplikacji. Nie tylko jako partner WoZo, ale także m.in. Glovo, Uber Eats, Bolt Food oraz Xpress Delivery. Z nami możesz działać jednocześnie w kilku z nich. Jedyny koszt z naszej strony to stała opłata za okres rozliczeniowy – 25zł. Nie czekaj!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close